RIDE 3 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

132,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

RIDE 3 to wydana 30 listopada 2018 roku trzecia część symulatora wyścigowego włoskiego studia Milestone. Możemy w nią zagrać na PC, PS4 oraz XONE. Gra pozwala nam zasiąść za kierownicą motocykla wyścigowego i ścigać się na 30 torach rozsianych po całym świecie (np. Laguna Seca czy Cadwell Park). Łącznie do naszej dyspozycji producenci oddają ponad 200 licencjonowanych maszyn, które zostały odwzorowane z najwyższą starannością. Ponadto, w nasze ręce trafia edytor Livery, dzięki któremu możemy według własnego uznania modyfikować wygląd oraz podzespoły motocyklów.

Gra jest oparta na silniku Unreal Engine 4. Zapewnia on najwyższą jakość oprawy wizualnej 3D, oraz pozwala na grę w wysokiej rozdzielczości z optymalną i stabilną ilością klatek na sekundę. Do ważnych zmian względem poprzednich części serii należy też nowy, usprawniony system fizyki, dzięki któremu jazda jednośladami jest jeszcze bardziej realistyczna. Produkcja oferuje nam tryby przeznaczone zarówno dla jednej, jak i dla wielu osób. Tryb single player obejmuje wyzwania czasowe, wyścigi równoległe czy tryb World Tour. Dla fanów rywalizacji z innymi graczami przeznaczone są wieloosobowe mistrzostwa online oraz pojedyncze wyścigi.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów