DiRT Rally (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

6,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Dirt Rally stanowi kolejną, już jedenastą odsłonę niezwykle udanej serii rajdówek Colin McRae Rally, tworzonych przez brytyjskie studio Codemasters od 1998 roku. Wydany pod koniec 2015 roku na PC (w 2016 na konsole), Dirt Rally na stale wpisał się w kanon rajdówek, udowadniając, że Mistrzowie Kodu (ang. Codemasters) wciąż potrafią robić wspaniałe tytuły.

Gracze i pisma branżowe bardzo przychylnie odebrali Dirt Rally, chwaląc przede wszystkim model jazdy, znacznie usprawniony od czasu poprzednika, a więc Dirt Showdown. Za kulisami tego usprawnienia kryje się całkowicie nowy silnik fizyki. Sama mechanika gry pozostała natomiast nietknięta. Nadal trzon rozrywki stanowią rajdy, umiejętnie rozlokowane na poszczególnych etapach kariery. Podczas tychże zmagań zmuszeni jesteśmy do skorzystania z usług mechaników, a także dokonywania zakupu nowych pojazdów, w celu awansowania do dalszych rozgrywek. 

Oprócz klasycznych rajdów, przed graczem staje możliwość uczestnictwa także w zawodach typu hillclimb oraz rallycross. Całkowita ilość dostępnych w grze pojazdów wynosi 40 modeli. W Dirt Rally obecny jest także tryb wieloosobowy, który polega na porównywaniu poszczególnych czasów. Następcą tego tytułu był wydany w 2017 roku Dirt 4.

Codemasters

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów