Forza Horizon 4 Windows 10 Edition (PC) Klucz Microsoft

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

222,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Forza Horizon 4 to czwarta odsłona najlepiej sprzedającej się serii gier wyścigowych opracowanej przez Playground Games.

Podobnie jak poprzednie części, Forza Horizon 4 daje graczom do dyspozycji rozległy otwarty świat. Nadszedł czas na Wielką Brytanię, która zorganizowała zawody Horizon Festival. Gracze wcielają się w rolę kierowcy, którzy chce zostać gwiazdą wspomnianego festiwalu.

Gra oferuje największy w historii wybór samochodów - gracze mogą zbierać, modyfikować i ulepszać ponad 450 samochodów. Wszystkie te pojazdy można dostosować do konkretnych wyścigów i warunków pogodowych. Gracze mogą również wpływać na kosmetyki pojazdów w celu dopasowania ich preferencji. Wśród tych wszystkich pojazdów są także egzotyczne samochody (w tym McLaren Senna), pojazdy terenowe i ikony światowej motoryzacji. Gracze mogą zmieniać wygląd swoich kierowców, zmieniając im ubrania i akcesoria. Co więcej, można również kupić nieruchomości, które odblokowują określone korzyści. Oprócz regularnych wyścigów, gra oferuje inne rodzaje zawodów, w tym wyzwania na czas i widowiskowe imprezy, podczas którego gracze ścigają się na motocyklach lub samolotach.

Co więcej, gra wprowadza wiele zmian w mechanice gry, z których najważniejszą są pory roku zmieniające się co tydzień . Wpływają na długość dnia i nocy, a także na warunki panujące na torze. Na przykład w okresie jesiennym drogi są zazwyczaj mokre, a podczas zimy jeziora zamarzają, co skutkuje przydatnymi skrótami.

Forza Horizon 4 oferuje zarówno tryb jednoosobowy, jak i online dla wielu graczy. Gracze mogą teraz ustawiać własne tory wyścigowe.

Microsoft

Informacje o produkcie

Platforma
Windows 10
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie Windows 10.

  1. Przejdź na stronę: http://microsoft.com/redeem
  2. Zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  4. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów