Need for Speed: Most Wanted (PC) Klucz Origin

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

55,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Otwarty świat Need for Speed Most Wanted daje ci pełną swobodę jazdy. Skacz i korzystaj ze skrótów, zmieniaj samochody, ukrywaj się i przemierzaj teren, który najlepiej pasuje do twojego pojazdu. Wygraj z policją i rywalami dzięki swoim umiejętnościom, zaawansowanej technologii oraz dużej ilości dopalacza. Wszystko kręci się wokół ciebie, twoich znajomych i wspaniałych samochodów. Zobaczmy, na co cię stać. 

Główne cechy:

Poznaj nieustanną akcję. Bez menu, poczekalni i ograniczeń – tylko niesamowite starcia. Ścigaj się, walcz, rozbijaj i zwiedzaj we własnym tempie dzięki licznym aktywnościom (oraz nagrodom) w otwartym świecie. 

Udowodnij, że nie masz sobie równych. Wybierz samochód i dołącz do nieskończonej listy gier w trybie sieciowym. Wpłyń na listę zawodów, głosując swoim samochodem. Walcz o najlepszą pozycję na starcie. Przekrocz linię mety i zawróć, aby wyeliminować rywali. 

Pokonaj swoich znajomych. Autolog zapisuje wszystko, co robisz, wysyłając twoje najlepsze wyniki, prędkości i czasy twoim znajomym – a ty zobaczysz ich wyniki. Niezależnie od tego, co będziesz robić, zawsze będziesz mieć jakiś wynik do pobicia. 

Sprawdź swoje umiejętności jazdy po mieście. Need for Speed Most Wanted dostarcza niesamowitych wrażeń, które pokazują, na co stać te wspaniałe, licencjonowane samochody. Doświadcz zawrotnych prędkości, spektakularnych kraks, agresywnej jazdy oraz wielkich driftów. 

Informacje o produkcie

Platforma
Origin
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie Origin.

  1. Przejdź na stronę: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/about i pobierz klient Origin
  2. Zainstaluj aplikację Origin i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta Origin kliknij w górne lewe menu, a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt" (Redeem Product Code).
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  6. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://www.origin.com/pol/pl-pl/redeem

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów