Wreckfest (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

129,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Wreckfest to popularna gra wyścigowa. Została ona opracowana przez twórców między innymi cenionej serii FlatOut, czyli Bugbear Entertainment. Użytkownicy pokochali tę grę nie bez powodu. Nie brakuje tutaj rywalizacji podnoszącej poziom adrenaliny. W trakcie wyścigów można dążyć do celowych kraks i stłuczek, które pozwalają wyeliminować przeciwników. Jeśli jednak to Wasze auto zostanie uszkodzone, to od razu odczujecie ten fakt. Wtedy jego sterowanie będzie bowiem o wiele trudniejsze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby bez problemu tuningować też pojazdy. Na skutek tego można je idealnie dopasować do swoich osobistych preferencji.

W grze występują dwa podstawowe tryby rozgrywki. Jednym z nich jest wariant przeznaczony dla pojedynczego gracza. Można również zdecydować się na tryb wieloosobowy. Tryb podstawowy to rywalizacja z S.I. w różnych turniejach i zawodach. W takcie każdego wyścigu można zdobywać punkty doświadczenia, odblokowywać nowe moduły albo dostęp do nowych pojazdów. Tryb wieloosobowy to szansa na zagranie z graczami tak naprawdę z całego świata albo po prostu możliwość sprawdzenia się w gronie najbliższych.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów