Dead Effect 2 VR (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

83,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Strzelanka Dead Effect 2 VR utrzymana jest w klimacie przerażającego horroru, więc z pewnością zaciekawi wszystkie osoby, które szukają w grach mocnych wrażeń. Gracz musi przechadzać się regularnie po statku, na którym się znajduje, aby odkrywać nowe przedmioty. Mogą mu się one przydać, np. w walkach z potworami, a toczyć będzie się ich wiele. Niektóre z potworów są naprawdę groźne, dlatego należy nauczyć się doskonale obsługiwać broń, aby móc je pokonać.

W grze występuje także wiele różnych zagadek logicznych, dlatego należy charakteryzować się kreatywnym umysłem. Wtedy można przechodzić z powodzeniem na kolejne poziomy rozgrywki. Ponadto co pewien czas będzie się rywalizowało z mocarnymi bossami, w takiej sytuacji trzeba wykorzystać swoje unikalne zdolności, aby móc zakończyć walki zwycięsko.

Eksplorując statek można zdobywać nowe elementy uzbrojenia, dzięki czemu gracz stanie się jeszcze potężniejszy i będzie wzbudzał postrach wśród potworów. Do wyboru ma się na starcie aż trzech grywalnych bohaterów, więc warto zbadać ich umiejętności, aby mieć pewność, że dokona się właściwego wyboru w tej kategorii. Rozgrywka cieszy się tak dużą popularnością wśród graczy z uwagi na dopracowaną grafikę.

Opis

Platforma
Steam

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 9 produktów