Doom VFR (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

54,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Doom VFR, czyli jeden z najbardziej kultowych strzelanin FPP ostatnich lat, teraz przeznaczona specjalnie z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. W grze wcielamy się w szczęśliwca, któremu udało się przetrwać  demoniczny atak na marsjańską placówkę UAC, znaną już z gry Doom z 2016 roku. Jednak nie można tak naprawdę nazwać naszego bohatera szczęśliwcem, ponieważ w trakcie inwazji ginie, a jego świadomość zostaje przeniesiona do sztucznej matrycy mózgowej. Pozwala to nam na przejmowanie kontroli nad obecnymi w placówce robotami.

Naszym zadaniem jest przywrócić porządek, zapobiec katastrofie i unicestwić wszystkie piekielne istoty. Pomoże nam w tym szeroki i różnorodny arsenał uzbrojenia - w walce z demonami możemy korzystać z karabinu maszynowego, działka obrotowego oraz strzelby. Krocząc przez piekło napotkamy na swojej drodze całą gamę przeciwników, od standardowych, bardzo licznych potworów po mocarnych bossów prosto z najgorszych koszmarów. Nasz bohater posiada również ciekawe i przydatne umiejętności, potrafi np. teleportować się na niewielkie odległości.

Wrażenie również robi oprawa audiowizualna, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż jest to tytuł stworzony z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Towarzyszące walce efekty wizualne czy dopracowane z diabelską precyzją elementy otoczenia, z pewnością zachwycą niejednego fana serii. Gra dostępna jest na konsole PlayStation 4 oraz komputery PC oparte o system operacyjny Windows.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 10 produktów