Project CARS 2 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

87,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Project CARS 2 jest wydaną w 2017 roku przez studio Slightly Mad Studios symulacją, kontynuacją gry z 2015 roku. Główny nacisk skierowany jest na jak najrealistyczniejsze odwzorowanie zachowań samochodów na torach oraz zamkniętych odcinkach. Produkcja przeznaczona jest na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Gra pozwala spróbować swoich sił na ponad 130 trasach w 60 lokacjach, w wyścigach odbywających się podczas czterech różnych pór roku, a także wielu wariantach pogodowych. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby jeździć w strugach deszczu podczas wiosennego poranka, lub też szukać asfaltu podczas zimowej zamieci w środku nocy. W grze dostępne są licencjonowane tory wyścigowe - między innymi Nürburgring w Niemczech, Circuit de Barcelona-Catalunya w Hiszpanii, jak i te nieco mniej znane, jak chociażby Red Bull Ring w Austrii. Ścigać się można również w miejscach publicznych, jak francuskie Lazurowe Wybrzeże.

W naszym garażu do dyspozycji otrzymujemy około 180 pojazdów pogrupowanych w 28 kategoriach. Lista jest spora i zawiera różne typy aut. Od tych niemal nieznanych szerszej publice, jak Agajanian Watson Roadster z 1963 roku, aż po bardzo dobrze znane z relacji telewizyjnych 2015 Audi R8 LMS Endurance.

Bandai Namco

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów