The Sims 4 (PC) Klucz Origin

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

67,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

The Sims 4  to kontynuacja serii symulatorów wirtualnego życia. Został opracowany przez amerykańskie studio deweloperskie Maxis. Pierwsze Simy zadebiutowały w 2000 roku. Jego pomysłodawcą był Will Wright, który jest założycielem Maxisa i twórcą SimCity. The Sims szybko przewyższył inne popularne gry, stając się fenomenem i jedną z najpopularniejszych marek w branży elektronicznej rozrywki. Dzięki licznym fanom i ogólnej popularności The Sims stale otrzymuje dziesiątki mniejszych i większych dodatków.

Celem gry jest stworzenie rodziny Simów i dbanie o ich potrzeby, zarówno duchowe, jak i materialne, a także zapewniając im schronienie, projektując swój dom i podwórko.Edytor tworzenia Simów pozwala graczom znacznie dokładniej określić wygląd swojej postaci, co ma znaczący wpływ na charakterystykę Sima - jego postawa, wzrost, waga, kształt twarzy. Osobowość również odgrywa ważną rolę. Gracze wybierają jeden z kilku typów osobowości, jak również długoterminowe cele swoich bohaterów. Cele te mają wpływ na późniejsze zachowanie Sima i są częścią ulepszonego systemu sztucznej inteligencji wprowadzonego do gry. Dzięki temu Simowie zachowują się bardziej naturalnie i reagują na zdarzenia występujące wokół nich w bardziej zróżnicowany sposób. Emocje odczuwane przez bohaterów są kolejną innowacją. Na ich wpływ ma nie tylko poziom satysfakcji czy interakcje społeczne, ale także używane artykuły gospodarstwa domowego. 

Edytor, który pozwala graczom budować wymarzone rezydencje i domy, od samego początku odgrywał ważną rolę w tej grze. W The Sims 4 został zmieniony i ulepszony interfejs budowania, dzięki czemu jest bardziej intuicyjny i łatwy w użyciu. Dodatkowo, dzięki opcjom sieci społecznościowych, gracze mogą teraz udostępniać swoje domy, a także oceniać i komentować prace innych graczy. Misje i osiągnięcia to także nowość w tej części. Postacie gracza są nagradzane ubraniami lub meblami za ich ukończenie.

Electronic Arts

Opis

Platforma
Origin

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów