The Sims 4 (PC) Klucz Origin

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

57,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

The Sims 4  to kontynuacja serii symulatorów wirtualnego życia. Został opracowany przez amerykańskie studio deweloperskie Maxis. Pierwsze Simy zadebiutowały w 2000 roku. Jego pomysłodawcą był Will Wright, który jest założycielem Maxisa i twórcą SimCity. The Sims szybko przewyższył inne popularne gry, stając się fenomenem i jedną z najpopularniejszych marek w branży elektronicznej rozrywki. Dzięki licznym fanom i ogólnej popularności The Sims stale otrzymuje dziesiątki mniejszych i większych dodatków.

Celem gry jest stworzenie rodziny Simów i dbanie o ich potrzeby, zarówno duchowe, jak i materialne, a także zapewniając im schronienie, projektując swój dom i podwórko.Edytor tworzenia Simów pozwala graczom znacznie dokładniej określić wygląd swojej postaci, co ma znaczący wpływ na charakterystykę Sima - jego postawa, wzrost, waga, kształt twarzy. Osobowość również odgrywa ważną rolę. Gracze wybierają jeden z kilku typów osobowości, jak również długoterminowe cele swoich bohaterów. Cele te mają wpływ na późniejsze zachowanie Sima i są częścią ulepszonego systemu sztucznej inteligencji wprowadzonego do gry. Dzięki temu Simowie zachowują się bardziej naturalnie i reagują na zdarzenia występujące wokół nich w bardziej zróżnicowany sposób. Emocje odczuwane przez bohaterów są kolejną innowacją. Na ich wpływ ma nie tylko poziom satysfakcji czy interakcje społeczne, ale także używane artykuły gospodarstwa domowego. 

Edytor, który pozwala graczom budować wymarzone rezydencje i domy, od samego początku odgrywał ważną rolę w tej grze. W The Sims 4 został zmieniony i ulepszony interfejs budowania, dzięki czemu jest bardziej intuicyjny i łatwy w użyciu. Dodatkowo, dzięki opcjom sieci społecznościowych, gracze mogą teraz udostępniać swoje domy, a także oceniać i komentować prace innych graczy. Misje i osiągnięcia to także nowość w tej części. Postacie gracza są nagradzane ubraniami lub meblami za ich ukończenie.

Electronic Arts

Informacje o produkcie

Platforma
Origin
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie Origin.

  1. Przejdź na stronę: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/about i pobierz klient Origin
  2. Zainstaluj aplikację Origin i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta Origin kliknij w górne lewe menu, a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt" (Redeem Product Code).
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  6. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://www.origin.com/pol/pl-pl/redeem

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów