Farming Simulator 19 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

162,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Farming Simulator 19 to kolejna już odsłona popularnej serii, w której wcielamy się w postać rolnika pracującego na swojej farmie. Podstawowym założeniem gry jest racjonalne i ekonomiczne gospodarowanie, ponieważ naszej działalności nieustannie towarzyszą koszty oraz zmieniające się perspektywy zarobkowe. W dalszym ciągu nasza aktywność koncentruje się na uprawie roli i hodowli różnych zwierząt.

Symulator odwzorowuje wszystkie cykle, z jakimi mamy do czynienia w prawdziwym tego rodzaju  gospodarstwie, nastawionym na uprawę rożnych roślin, czyli: orkę, zasiew, nawożenie, dbałość o wzrost i żniwa. W wolnych chwilach możemy dorabiać w przemyśle drzewnym bądź podziałać w lokalnych strukturach społecznych. Do naszej dyspozycji pozostaje bogaty park maszyn rolniczych, mamy też możliwość kupna dodatkowej ziemi, a co najważniejsze - sprzedaży uzyskanych z gospodarowania plonów. Oprócz gruntu pod uprawę, mamy sposobność wznoszenia budynków gospodarczych na przyległym obszarze pola.

W Farming Simulator 19 wprowadzono mechanizm zmęczenia sterowanej przez nas postaci farmera, który w konsekwencji wymusza odpoczynek w czasie nocnym. Zdecydowanie poprawiona została jakość graficzna rolniczych tekstur, ulepszono mechanikę światło-cieni, jak również płynność animacji ruchu rolnika oraz wykorzystywanych w pracy specjalistycznych pojazdów i maszyn.

 

 

Opis

Platforma
Steam

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów