Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Xbox One) Klucz XBOX

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

151,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Tom Clancy`s Rainbow Six Siege to pierwszoosobowa strzelanka taktyczna, opierająca swoje zasady o walkę dwóch zespołów, zwanych atakującymi i obrońcami. Tytuł nawiązuje do powieści Rainbow Six znanego amerykańskiego pisarza Toma Clancy`ego. Gra została wydana przez firmę Ubisoft, a jej premiera odbyła się 1 grudnia 2015. Od tego czasu regularnie co kilka miesięcy, twórcy wydają dodatki, w których znajdziemy nowe postacie, mapy do trybu wieloosobowego i nowe rodzaje broni i sprzętu.

W Rainbow Six Siege wcielamy się w członka jednej z wielu dostępnych jednostek antyterrorystycznych, w których znajdziemy również polski GROM i stajemy na polu bitwy jako atakujący lub obrońca. Główny tryb rozgrywki to rywalizacja dwóch drużyn złożonych z pięciu graczy, z których jedna z grup szturmuje budynek, by odbić zakładnika lub nie dopuścić do wybuchu bomby, a druga ma za zadanie im w tym przeszkodzić. Każdy mecz składa się z kilku etapów i zanim zacznie się główna faza, obrońcy mają możliwość przygotować pułapki na przeciwników, a atakujący skanują budynek za pomocą dronów. Rainbow Six Siege wymaga od gracza taktycznego myślenia i bardzo dobrej komunikacji z drużyną, gdyż wspólne planowanie i opracowanie logicznej strategii to podstawa zwycięstwa.

Mimo upływu trzech lat od premiery, w grę ciągle grają dziesiątki tysięcy osób, a twórcy zapowiedzieli wsparcie na kilka kolejnych lat.

Informacje o produkcie

Platforma
Xbox
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie XBOX.

  1. Przejdź na stronę: https://www.xbox.com/
  2. Zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Po zalogowaniu kliknij w swój avatar, a następnie w trzy kropki (...) znajdujące się w prawym dolnym rogu wysuniętego menu.
  4. Z wyświetlonego wysuniętego menu wybierz "Redeem code" lub wykorzystaj link https://redeem.microsoft.com/
  5. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  6. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  7. Jeśli wystąpi problem z aktywacją kodu musisz wpisać go wykorzystując swoją konsolę.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 8 produktów