Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PC) Klucz Uplay

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

69,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Tom Clancy`s Rainbow Six Siege to pierwszoosobowa strzelanka taktyczna, opierająca swoje zasady o walkę dwóch zespołów, zwanych atakującymi i obrońcami. Tytuł nawiązuje do powieści Rainbow Six znanego amerykańskiego pisarza Toma Clancy`ego. Gra została wydana przez firmę Ubisoft, a jej premiera odbyła się 1 grudnia 2015. Od tego czasu regularnie co kilka miesięcy, twórcy wydają dodatki, w których znajdziemy nowe postacie, mapy do trybu wieloosobowego i nowe rodzaje broni i sprzętu.

W Rainbow Six Siege wcielamy się w członka jednej z wielu dostępnych jednostek antyterrorystycznych, w których znajdziemy również polski GROM i stajemy na polu bitwy jako atakujący lub obrońca. Główny tryb rozgrywki to rywalizacja dwóch drużyn złożonych z pięciu graczy, z których jedna z grup szturmuje budynek, by odbić zakładnika lub nie dopuścić do wybuchu bomby, a druga ma za zadanie im w tym przeszkodzić. Każdy mecz składa się z kilku etapów i zanim zacznie się główna faza, obrońcy mają możliwość przygotować pułapki na przeciwników, a atakujący skanują budynek za pomocą dronów. Rainbow Six Siege wymaga od gracza taktycznego myślenia i bardzo dobrej komunikacji z drużyną, gdyż wspólne planowanie i opracowanie logicznej strategii to podstawa zwycięstwa.

Mimo upływu trzech lat od premiery, w grę ciągle grają dziesiątki tysięcy osób, a twórcy zapowiedzieli wsparcie na kilka kolejnych lat.

Ubisoft

Opis

Platforma
Uplay
Język Polski
TAK

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów