Wolfenstein II: The New Colossus (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

78,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Seria Wolfenstein przedstawia alternatywną rzeczywistość, w której to nazistom udało się wygrać II wojnę światową. Akcja w Wolfenstein II: The New Colossus rozgrywa się w okupowanych Stanach Zjednoczonych. Jej głównym bohaterem jest oczywiście B.J. Blazkowicz.

Jest to bezpośrednia kontynuacja poprzedniej części serii. Gra rozpoczyna się w 1961 roku wybudzeniem ze śpiączki głównej postaci. Mimo iż jest to jeden ze sztandarowych FPS-ów, to producenci naszpikowali go przerywnikami filmowymi oraz sporą dawką bogatej fabuły. Celem nadrzędnym bohaterów pozostaje walka z agresorem, lecz dowiadujemy się także wiele, np. o przeszłości naszej postaci, a nawet jej latach dzieciństwa.

Wolfenstein II: The New Colossus jako spadkobierca jednej z najbardziej udanych serii, naszpikowany został przeciwnikami, których trzeba unieszkodliwić. Zajmujemy się tym na wiele sposobów, a najbardziej popularny z nich to po prostu wystrzelanie oponentów w stylu terminatora. Czasem jednak przydaje się schować głowę, by naładować broń w złudnym spokoju. Z przeciwnikami można także rozprawić się skrycie jak w dobrych skradankach.

Wyposażenie bohatera to przede wszystkim broń każdego gatunku. Leczenie odbywa się po zdobyciu apteczek oraz pancerzy. Znajdziek na każdej mapie jest bardzo dużo i każdy powinien szybko znaleźć swój ulubiony arsenał.

Gra została zaprojektowana w pełnym trójwymiarze z bogatą w szczegóły grafiką. Dynamiczna muzyka zachęca do walki.

Bethesda

Opis

Platforma
Steam

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów