Battlefield 1 (PC) Klucz Origin

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

50,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Battlefield 1 na PC, PS4 i Xbox One to kolejna pełnowymiarowa odsłona jednej z najpopularniejszych serii strzelanek pierwszoosobowych, koncentrująca się na rozgrywce wieloosobowej . Począwszy od Battlefield 1942 z 2002 roku, seria składa się z czterech części, a także z kilku spin-offów. Ta wersja została opracowana przez DICE - twórców oryginalnej gry. Od 2006 roku studio jest częścią Electronic Arts.

Nowa część z serii Battlefield została oficjalnie ogłoszona 6 maja 2016 roku i wydana 21 października tego samego roku dla dwóch najpopularniejszych konsol i komputerów. Wersja PC jest lepsza od jej odpowiedników w konsolach pod względem grafiki i liczby różnych dostępnych opcji konfiguracyjnych.

Jak sugeruje tytuł, Battlefield 1 wprowadza graczy w realia pierwszej wojny światowej, co jest wyjątkowo rzadkim zjawiskiem w świecie gier. Fabuła przedstawia pierwszy duży konflikt militarny XX wieku oczami wielu niezależnych bohaterów. Towarzyszący im gracz jest świadkiem wybuchu wojny totalnej, która przyniosła największy postęp technologiczny w historii wojen. Było to podczas I wojny światowej, kiedy artyleria, miotacze ognia były używane po raz pierwszy. Zarówno czołgi, jak i karabiny maszynowe, pomoc lotnicza zostały w tym czasie rozwinięte. W kampanii fabularnej gracz bierze udział w największych bitwach. Rozgrywają się w różnych regionach, na których wielka wojna odcisnęła swoje piętno - na przykład wąskie uliczki francuskich miast, silnie bronione forty w Alpach (Włochy) lub zalane słońcem pustynie Arabii.

Electronic Arts

Informacje o produkcie

Platforma
Origin
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie Origin.

  1. Przejdź na stronę: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/about i pobierz klient Origin
  2. Zainstaluj aplikację Origin i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta Origin kliknij w górne lewe menu, a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt" (Redeem Product Code).
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  6. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://www.origin.com/pol/pl-pl/redeem

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów