Battlefield V (PC) Klucz Origin

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

143,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Battlefield V to kolejna część bestsellerowej serii strzelanek FPS opracowanych przez DICE, spółkę zależną od Electronic Arts. Gra toczy się podczas II Wojny Światowej.

 Akcja przedstawiona jest z pierwszoosobowej perspektywy. Bitwy w trakcie gry toczą się na dużą skalę, przy użyciu różnych broni, pojazdów, maszyn (w tym samolotów i czołgów) oraz tajnych wynalazków.

W kampanii fabularnej dla jednego gracza,  gracze nie ograniczają się do jednego bohatera. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie, twórcy prezentują kilka oddzielnych wątków w ramach wojennej opowieści. Jednym z bohaterów jest kobieta, która należy do niemieckiego ruchu oporu i walczy z nazistami.

W grze Battlefield V oczywiście jest dostępna możliwość prowadzenia rozgrywki wieloosobowej z różnymi trybami rozgrywki. Tryb obejmuje bitwy podzielone na kilka faz, podczas których gracze muszą wypełniać różne zadania na dynamicznie zmieniających się mapach. Dostępne są cztery klasy: medyk, harcerz, wsparcie i kawalerzysta. Każdy wykonuje różne zadania na polu bitwy. 

Kolejnym dużym dodatkiem jest personalizacja - wygląd i wyposażenie postaci można modyfikować za pomocą systemu Companion. Gracze mogą określić płeć, twarz, farbę twarzy, ubrania, akcesoria, skórki i akcesoria do broni.

Ulepszony system ruchu umożliwia graczom robienie jednocześnie więcej niż jedną czynność, na przykład nurkowanie w różnych kierunkach podczas strzelania, wykonywanie zdjęć podczas leżenia na plecach. Każda broń ma teraz inną siłę odrzutu. 

Electronic Arts

Informacje o produkcie

Platforma
Origin
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie Origin.

  1. Przejdź na stronę: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/about i pobierz klient Origin
  2. Zainstaluj aplikację Origin i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta Origin kliknij w górne lewe menu, a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt" (Redeem Product Code).
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  6. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://www.origin.com/pol/pl-pl/redeem

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów