Shadowgate (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

26,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Shadowgate to jeden z najbardziej znanych i lubianych tytułów przygodowych w historii gier. Jako jeden z pierwszych tytułów serii gier MacVenture został wydany na NES, GBC i Nintendo 64. Shadowgate szybko zyskał mnóstwo graczy dzięki fantastycznej ścieżce dźwiękowej, niebezpiecznym lokacjom, niezliczonym zagadkom do rozwiązania. Wciągnięci w rolę "Ziarna proroctwa" gracze wędrują do zamku z nadzieją pokonania zła, które w nim mieszka - przerażającego Lorda Warlocka.

Teraz, prawie 30 lat od premiery oryginalnej wersji, programiści stojący za tym ponadczasowym klasykiem całkowicie odrestaurowali oryginalnego Shadowgate. Zespół Zojoi starannie zaprojektował grę od postaw, dodając wiele różnych łamigłówek, nowych pomieszczeń z oszałamiającymi szczegółami 2D oraz jeszcze więcej obiektów, które odwiedzasz podczas poszukiwań.

Sam decydujesz jak zagrasz w nową wersję Shadowgate. Twórcy umożliwili zagranie zarówno w wersję współczesną jak i retro. Tęsknisz za starymi czasami lub chcesz je poznać? Włącz tryb retro. Uwielbiasz nowości? Wybierz współczesną. Możesz również wymieszać oba tryby, dostosowując opcje gry pod swoje upodobania. W Shadowgate znajdziesz mnóstwo nowych funkcji oraz zabawnych odniesień do oryginalnej wersji, także każdy powinien być zadowolony - i nowi gracze, i weterani!

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów