Crash Bandicoot N-Sane Trilogy (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

153,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to kompilacja trzech gier platformowych, na którą składają się: Crash Bandicoot, Warped, a także Cortex Strikes Back. W tej serii gracze wcielają się w postać tytułowego Crasha, który będzie musiał stoczyć walkę z potężnym doktorem Corteksem. Zamierza on przejąć władzę nad światem, a zadaniem gracza jest pokrzyżowanie mu tych niecnych planów, co jednak nie będzie łatwe.

Gracze mogą korzystać z bardzo rozbudowanych poziomów gry, rozgrywka jest w ten sposób atrakcyjniejsza i pełniejsza wrażeń. Pojawiają się liczne efekty specjalne, które przykuwają uwagę najbardziej wymagających graczy przed komputerami. Postać, którą ma się do dyspozycji posiada wiele różnych umiejętności, potrafi ona skakać, wirować, unika też pułapek. To pozwala na pokonywanie kolejnych poziomów gry.

Ważną kwestią jest to, że w trakcie rozgrywki powinno zbierać się fikcyjne jabłka. Jeśli uzbiera się ich sto sztuk, będzie można otrzymać dodatkowe życie, co na pewno bardzo przyda się zwłaszcza początkującym osobom. Pamiętać trzeba też o tym, że świat gry został tak skonstruowany, że na bohatera wszędzie czyhają pułapki, np. w pudłach znajdować mogą się materiały wybuchowe. Dzięki temu gra jest jeszcze bardziej emocjonująca i zaskakująca. 

Activision

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 5 produktów