Rayman Legends (PC) Klucz Uplay

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

84,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Rayman Legends to bardzo wciągająca i wymagająca niemałego sprytu platformówka z legendarnym już Raymanem. Wszyscy fani produkcji Ubisoftu powinni być zachwyceni nowymi planszami oraz możliwościami. Rayman przemierza coraz to nowe platformy by uratować świat. Przechodzimy przez legendarne krainy - od starożytnej Grecji po średniowieczne budowle. Na każdej kolejnej platformie znajdują się nowe potwory, które możemy sprytnie ominąć bądź unieszkodliwić. Jak zwykle przyda nam się refleks oraz myślenie strategiczne.

W rozgrywce nie jesteśmy jednak sami - Raymanowi towarzyszą jego ulubieni przyjaciele, w tym sympatyczny stworek Globox. Twórcy dodali do gry kilka smaczków, w tym możliwość kooperacji - można grać wraz z trzema przyjaciółmi - łącznie w rozgrywce może uczestniczyć aż 4 graczy.

Znacznie polepszono również płynność, a także dodano nowe elementy utrudniające nam rozgrywkę. Teraz Rayman będzie mógł podskakiwać, wspinać się i biec przez całą mapę, co znacznie przyspieszy rozgrywkę. Dodano również stopowanie rozgrywki w dowolnym momencie oraz dołączanie do rozgrywki bez względu na to, czy dana plansza została zakończona, czy nie.

Gra dostępna jest na PC, X360, PS4, Wiiu, XOne oraz PS3 i PSV. Każdy fan platformówek powinien zobaczyć ten tytuł.

Ubisoft

Opis

Platforma
Uplay
Język Polski
TAK

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 7 produktów