Rocket League (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

131,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Rocket League to prawdziwa rewolucja na rynku gier komputerowych. Połączenie samochodów wyścigowych i piłki nożnej nie mogło wypalić... a jednak! Ta nietypowa i nowatorska gra sportowa spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów, sprzedając się w liczbie 5 milionów egzemplarzy, co jest świetnym wynikiem jak na tak niszową produkcję. Rocket League to świetny wybór dla osób, które interesuje niebanalne łączenie gatunków i oryginalność.

Gra została wydana 7 lipca 2015 roku przez firmę Psyonix i choć początkowo była dostępna wyłącznie na platformie Windows, obecnie można w nią grać również na Play Station 4, XBOX ONE i Nintendo Switch. Produkcja umożliwia rozgrywkę zarówno w trybie jednoosobowym, jak i walkę z realnymi przeciwnikami w postaci innych graczy. Co ciekawe, Rocket League nie jest jedyną grą z tego dość oryginalnego gatunku. Tak naprawdę produkcja stanowi sequel do gry z 2008 roku, wydanej na platformę Play Station 3, o mało chwytliwej nazwie Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars. Druga część jest jednak dużo bardziej przyjazna graczowi i przyjemna dla oka, a przede wszystkim dostępna dla szerszego grona graczy dzięki kompatybilności z różnymi platformami do gier.

Psyonix

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów