PlayerUnknown's Battlegrounds (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

70,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS jest grą z gatunku battle royale, której zasady są niezwykle proste: wygrywa ostatni pozostały przy życiu spośród 100 konkurujących ze sobą graczy. 

Grę rozpoczynamy na pokładzie lecącego samolotu i tylko od nas zależy, w którym momencie, za pomocą spadochronu, opuścimy jego pokład, a następnie wylądujemy na pięknej wyspie, stanowiącej teren rozgrywki. Po wylądowaniu koncentrujemy się na poszukiwaniu broni, kamizelki kuloodpornej i wszelkich innych narzędzi, mogących ułatwić nam walkę. Samolot opuszczamy bowiem zupełnie nieuzbrojeni. Mapa jest bardzo duża, jednak co pewien czas jej obszar zostaje ograniczony, co sprawia, że zawodnicy siłą rzeczy zbliżają się do siebie. Nasz żołnierz ma do dyspozycji m.in. karabiny, pistolety, strzelby, a nawet kusze. Po wyspie poruszać może się nie tylko pieszo ale również za pomocą rozmaitych pojazdów. 

Programiści studia PUBG Corporation zadbali o to, aby rozgrywka była niezwykle dynamiczna, a jednocześnie mało skomplikowana. Emocjonującą grę uatrakcyjnia rajski wygląd wyspy. Przetrwanie jako jedyny z setki graczy w takich okolicznościach przyrody daje jeszcze więcej satysfakcji. 

Bluehole

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów