Conan Exiles (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

77,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Na grę "Conan Exiles" czekali wszyscy fani muskularnego barbarzyńcy. W grę można było zagrać we wczesnym dostępie jeszcze w 2017 r., jednak jej oficjalna premiera nastąpiła 8 maja 2018 r.,i została wydana na trzy platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One. 

"Conan Exiles" to sanboxowa gra survivalowa w uniwersum znanym z "Conana Barbarzyńcy"- stworzonym przez amerykańskiego pisarza pulp fiction Robera E.Howarda.  W "Conan Exiles" wcielamy się w straceńca skazanego na życie na niebezpiecznych pustkowiach, jego wygląd, płeć i rasę  wybieramy na samym początku gry. Nasz wyrzutek został, niegdyś ocalony przez samego Conana Barbarzyńcę, Ten pozostawia nas samemu losowi, musimy więc sami nauczyć się żyć w świecie, w którym zagrożenie czai się zewsząd. Pozostanie nam więc unikać sił natury (burze piaskowe), walczyć z drapieżnikami oraz przemierzających pustynię bandytami  Dzięki zaawansowanemu systemowi craftingu, wyprodukujemy bogaty arsenał śmiercionośnych broni (miecze, włócznie i łuki), a także tworzyć budynki i umocnienia. Gra "Conan Exiles"  zawiera tryb dla jednego gracza ( z widokiem z pierwszej, a także z trzeciej osoby) a także posiada tryb multiplayer, dzięki czemu zagramy z przyjaciółmi. 

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów