Super Lucky's Tale (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

66,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Witaj w świecie przygody!

"Super Lucky’s Tale" to urocza i zabawna gra platformowa przeznaczona dla osób w każdym wieku. Jej głównym bohaterem jest Lucky – wesoły, energiczny i sympatyczny lis, pragnący odnaleźć w sobie siłę i pomóc swojej siostrze ocalić Księgę Wieków przed Omenem. Omen to podstępny i tajemniczy czarny charakter, który próbuje zmienić świat z sobie tylko znanych powodów...

Na swojej drodze napotkasz mnóstwo zabawnych przyjaciół i wrogów. Lucky będzie musiał stawić czoła nikczemnej Kociej Klice. To grupa złoczyńców-samouków złożona z psotnych dzieci Omena, które chyba nie do końca rozumieją plany swego rodzica. Na szczęście Lucky będzie mógł liczyć na pomoc przyjaciół i sprzymierzeńców. Zwiedzi wioskę zajmujących się rolnictwem robali, pozna zagubionych Yeti, Straszliwe Straszaki oraz wiele innych barwnych postaci zamieszkujących Księgę Wieków.

Sprawdź swoje umiejętności, rozwiązując zagadki i pokonując wymagające tory przeszkód. Odkrywaj tajemnice nowych światów dzięki specjalnej umiejętności kopania, którą ma tylko Lucky. Badaj nieprzewidywalne nory i próbuj swoich sił w piekielnie trudnych poziomach dwuwymiarowych, by odblokowywać dodatkowe nagrody.

Powróć do czasów klasycznych platformówek, które cieszą graczy w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

W menu w grze można zmienić używany w niej język. Aby to zrobić, wejdź do menu gry podczas pauzy i wybierz opcję "Języki".

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów