Q.U.B.E. 2 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

5,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Q.U.B.E. 2 to kontynuacja niesamowicie popularnej pierwszej części, która kładzie jeszcze większy nacisk na logiczne myślenie gracza!
Wciel się w kobietę-archeolog Amelii Cross, która w tajemniczych okolicznościach budzi się w miejscu pełnym ruin otoczonych pustynią w nieznanym jej dotychczas pozaziemskim świecie. Jej jedyną pomocą będzie zdalna komunikacja z drugą ocalałą, dowódcą Emmy Sutcliffe, która tak jak Ty za wszelką cenę chce się wydostać z tego miejsca.

Przywrócenie pamięci jest niemożliwe, a jedyne co w tym momencie posiadasz to dziwny kombinezon i rękawice. Nie wiesz, co tutaj robisz, a przed Tobą ukazuje się labirynt pełen wyjątkowych i trudnych zagadek, który musisz zgłębić i pokonać. Eksploruj świat w którym jesteś i zmieniaj jego układ za pomocą rękawic manipulacyjnych w taki sposób, abyś mógł spotkać się z drugim członkiem załogi, opuścić tę część wszechświata i dostać się do domu. Tylko Ty możesz podołać rozwiązaniu wszystkich problemów i tajemnic. Czy dasz sobie radę i wrócisz na swoją planetę?

Opis

Platforma
Steam

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 12 produktów