Mutant Year Zero: Road to Eden (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

58,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Mutant Year Zero: Road to Eden to taktyczna gra przygodowa wydana przez studio The Bearded Ladies. Określana jest mianem największego zaskoczenia roku 2018 i przyciągnęła do siebie wszystkich, którzy od dawna tęsknili za duchem serii XCOM.

Mechanika Mutant Year Zero: Road to Eden przypomina klasyczną grę turową, jednak wzbogacono ją o elementy budowy postaci i skradanie się. Dużym plusem tytułu jest sposób, w jaki kierujemy widokiem. Nie jesteśmy zmuszeni do rzutu izometrycznego, ale swobodnie obracamy kamerą, co ułatwia eksplorację okolicy. Ciekawie skonstruowano walki, ponieważ sami wybieramy odpowiedni moment na zaatakowanie przeciwnika, a w potyczkach możemy wykorzystywać znalezione dookoła przedmioty. Ponadto, każdy bohater posiada unikalne zdolności, które ładujemy poprzez kolejne starcia. Drzewko umiejętności możemy rozwijać wedle własnych preferencji, a zdolności uzupełniamy znaleziskami - każdy przedmiot posiada statystyki oraz unikalne premie do cech postaci.

Akcja gry toczy się w świecie post-apo. Załamanie gospodarki i zmiany klimatyczne na Ziemi doprowadziły do wojny nuklearnej, która zmieniła tory ewolucji. Teraz władza należy do zmutowanych stworzeń - hybryd zwierząt i ludzi.

Gra z pewnością zaskoczy i to niejednokrotnie. Przyciąga do siebie ciekawym stylem graficznym i kreacją świata, a ponadto oferuje zróżnicowany poziom trudności, który zadowoli graczy o różnym poziomie umiejętności.

Landit Bandit

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów