Mashinky (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

96,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Mashinky to zupełnie nowa strategia transportowa autorstwa czeskiego developera Jana Zeleny. Mknąc przez przepiękne krajobrazy, korzystając z tradycyjnego izometrycznego trybu konstrukcji i opanowując unkiatowy sposób rozgrywki jak w grach planszowych, dasz się wciągnąć w zadanie zbudowania własnego imperium transportowego.

Celem gry jest stworzenie imperium transportowego na proceduralnie generowanej mapie.

Gra posiada unikatowe połączenie realistycznej grafiki z izometrycznym trybem konstrukcji  oraz zasadami jak z gry planszowej.

Gracze zaczynają grę zarządzając firmą transportową. Muszą układać tory na różnych rodzajach terenu, odkrywać i kupować nowe pojazdy, zaraządzać trasami i walczyć z przepisami gospodarczymi, by osiągać jak największy możliwy zysk transportując pasażerów i przewożąc różne ładunki. Wszystko to tworzy wymagającą symulację zmuszającą gracza do przemyślenia każdego elementu biznesowego, by osiągnąć sukces.

Cechy gry:

Odkryj wciągającą rozgrywkę

Gracze mogą przełączać się na izometryczny tryb konstrukcji zainspirowany przez najlepsze klasyczne strategie. Jest to mapa z siatką, na której każda zmiana planu przewozu to satysfakcjonująca łamigłówka. Możesz budować proste trasy łączące tylko dwie stacje, lub zaprojektować wyrafinowane sieci z wykorzystaniem skrzyżowań i sygnalizacji dla zmaksymalizowania efektywności i wydajności.

Zobacz historyczne momenty rozwoju

Wraz z postępami w grze, będziesz musiał rozwijać i dostosowywać swoje imperium transportowe. Możesz ulepszać budynki przemysłowe, stacje i magazyny na różne sposoby, oraz ulepszać swoje pociągi za pomocą nowych silników i specjalnych wagonów. Każde ulepszenie oferuje unikatowy bonus: większą pojemność, nowe procesy obróbki, a nawet nowe rodzaje ładunków. Gracze mogą rozwinąć własne strategie, by dopasować je do budowanej sieci.

Ciesz się realistycznymi krajobrazami 3D

Dzięki innowacyjnym trybom kamery, możesz jechać jednym ze swoich pociągów lub zobaczyć pracę sieci którą wybudowałeś. Możesz opuścić tryb konstrukcji w dowolnym momencie, by przejść z powrotem na piękne krajobrazy i szczegółowość świata 3D. Możesz zobaczyć swój system torów z różnych perspektyw, a nawet wsiąść do jednego ze swoich pociągów i cieszyć się przejażdżką.

Wynajduj nowe pojazdy lub budynki

Na okres Wczesnego Dostępu przygotowaliśmy pierwsze 2 spośród 7 epok. Wraz z postępami w programu będziemy dodawać kolejne ery aż do przyszłości, dzięki czemu będziesz przechodzić z Epoki Pary przez czasy współczesne po przyszłość. Napotkasz nowe rodzaje przemysłu i pojazdy w każdej epoce. Wioski będą rozrastały się w miasta, nowe budynki i ulepszenia staną się dostępne. Od ciebie zależy jak wykorzystasz te nowe opcje dla tworzenia swojego imperium. Od skromnych początków, będziesz budować rozległą sieć transportową korzystając ze wszystkiego od mocy pary przemieszczającej transporty węgla czy drewna do - co zostanie wprowadzone do gry w przyszłości - magnetycznych superpociągów przewożących futurystyczną elektronikę.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów