Prodigy Tactics (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

43,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

W świecie Thasys, większość istot polega na Manie, aby przetrwać. Tej magicznej energii ubywa, a wojny o przetrwanie niszczą ziemie, gdy magiczne istoty walczą o ostatnie resztki tej życiodajnej siły. Gdzieś, legendarne stworzenia śpią swój nieskończony sen, ukrywając w swych sercach oryginalne źródło Many. Tylko wybrańcy mogą obudzić te Stworzenia, by wspólnie uratować Thasys. Są świadkami umierającego świata, ostatnią nadzieją na przetrwanie.

To oni, PRODIGY.

Prodigy Tactics to taktyczna gra turowa w fantastycznym świecie Thasys, targanym niekończącą się wojną. Stwórz drużynę bohaterów, ostatnią nadzieję umierającego świata, i poprowadź ich do zwycięstwa, walcząc w parze z potężnymi Strażnikami. Każdy bohater wyposażony jest w unikalny zestaw umiejętności, które pomagają sojusznikom w walce lub miażdżą wrogów.

Bitwy w Prodigy Tactics składają się z dwóch zespołów stojących naprzeciw siebie na klasycznej arenie. Każda drużyna może poruszać się swobodnie na polu składającym się z 3x4 kwadratów, dostosowując taktykę do synergii postaci. Podczas, gdy jedna strona przygotowuje atak, druga ustawia obronę lub kontratak - sprawiając, że gra jest dynamiczna i angażująca dla obu graczy jednocześnie. Pozycjonowanie staje się kluczowym elementem walki, ponieważ może zmienić obecny cel i wpływa na moc ataku.

W świecie Prodigy są dwie potężne siły: Harmonia i Dysonans. Każda z nich może być używana przez bohaterów wprowadzając nową jakość na pole bitwy.

Harmonia przynosi równowagę i pomaga zespołowi w walce, umożliwiając użycie umiejętności. Pod koniec tury, jeśli bohater działa w Harmonii, tworzy pole wypełnione Maną.

Dysonans jest potężną i nieprzewidywalną siłą. Napełnia ogromną mocą, zdolną zniszczyć nawet najsilniejszych wrogów... Ale ta siła wiąże się z wielką odpowiedzialnością, ponieważ Dysonans jest niestabilny. Uważaj, ta siła używana zbyt pochopnie prowadzi do chaosu.

Cechy gry:

 • taktyczna, turowa rozgrywka
 • cała gama różnorodnych bohaterów
 • pięknie zaprojektowane areny
 • 2 tryby solo: trening i bastion
 • rozgrywka sieciowa
 • tryb rankingowy

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

 1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
 2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
 3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
 4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
 5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów