Forged Battalion (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

7,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Pod koniec XXI wieku zmiany klimatyczne doprowadziły do globalnego spustoszenia, a siły wojskowe „Kolektywu” rozprzestrzeniły się na całym świecie. Zasil szeregi ruchu oporu i przyłącz się do walki! 

Dostosuj swoją unikalną frakcję w nowej strategii w czasie rzeczywistym, tocząc bitwy w trybach starcia, jednego gracza lub wieloosobowym.  Wcielisz się w rolę zarówno dowódcy, jak i inżyniera, przejmując kontrolę nad jednostkami, fabrykami, superbronią oraz ekonomią frakcji.

Zarządzaj planami nowo powstałej frakcji, dostosuj je i rozwijaj, aby stworzyć stale ewoluujące fabryki i jednostki.  Dzięki rozbudowanemu drzewu technologicznemu między misjami możesz odblokowywać komponenty, których użyjesz do tworzenia jednostek zbrojnych. W miarę odblokowania większej ilości technologii Twoje projekty będą coraz bardziej zaawansowane i potężne.

Za pomocą drzewa technologicznego metagry zasoby zdobyte w walce umożliwią Ci odblokowanie nowych opcji i wybór archetypów, pancerzy, ruchu, broni oraz specjalnych umiejętności, tj. podstępu i regeneracji, dzięki którym Twoja frakcja stanie się jedyna w swoim rodzaju.  Ostatecznie uzyskasz dostęp do najpotężniejszych opcji, w tym bogatego arsenału śmiercionośnych superbroni, którymi zaatakujesz swoich wrogów.

Stwórz frakcję

Modyfikuj obudowę wszystkich jednostek (piechoty, lekkich pojazdów, ciężkich pojazdów oraz statków powietrznych) przy użyciu licznych broni, rodzajów wsparcia oraz ruchu. Dodaj pancerz regeneracyjny do lekkiego pojazdu lub działo przeciwpancerne do statku powietrznego. Przygotuj się na każdą sytuację i każdego wroga.

Trwałe drzewo technologiczne

Z każdą wygraną bitwą w dowolnym trybie ulepszasz technologię swojej frakcji za pomocą różnych ścieżek naukowych. Rozwijanie drzewa technologicznego umożliwia odblokowywanie planów.

Dynamiczna kampania współpracy

Ruch oporu chce stworzenia nowej, skutecznej jednostki zbrojnej. Zagraj w fabularnej kampanii, w której sprawdzisz, czy potrafisz reagować na rosnące zagrożenie ze strony „Kolektywu”.

Tryb wieloosobowy online

Dołącz do 7 innych graczy w różnych rozgrywkach wieloosobowych w trybie intensywnej taktycznej współpracy i w trybie starcia na przeznaczonych do tego serwerach.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów