Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (PC) Klucz Origin

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

45,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 to wieloosobowa gra akcji typu strzelanka. Tematyką gry jest walka pomiędzy roślinami oraz zombie, która jest bardzo zażarta i można do niej przystąpić w dowolnym momencie. Rozgrywka przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które cenią sobie gry typu multiplayer, najlepiej gdy graczy jest jak najwięcej. W takich sytuacjach gra dostarcza najwięcej emocji.

Do wyboru zainteresowani gracze mają wiele różnorodnych map, na których toczą się walki. Można walczyć nawet w kosmosie, dlatego twórcy dali graczom nieograniczone możliwości, tak aby rozgrywka nie znudziła ich po kilku godzinach. Rywalizujące ze sobą osoby mogą wcielić się w różne postacie, w tym w herosów. Każdy samodzielnie musi zdecydować, kim chce walczyć i jaki będzie miał cel. 

Postacie posiadają zróżnicowane uzbrojenie, dlatego przed doborem postaci wypada zapoznać się z jej charakterem, tak aby wiedzieć kogo wybrać. Gracze nie muszą brać udziału w trybie multiplayer, dostępna jest też opcja rozgrywki typu single player, gdzie toczy się walkę z przeciwnikiem obdarzonym sztuczną inteligencją. Z pewnością jednak gra dostarczy dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń, spędzi się przy niej wiele godzin. 

Electronic Arts

Informacje o produkcie

Platforma
Origin
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie Origin.

  1. Przejdź na stronę: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/about i pobierz klient Origin
  2. Zainstaluj aplikację Origin i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta Origin kliknij w górne lewe menu, a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt" (Redeem Product Code).
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  6. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://www.origin.com/pol/pl-pl/redeem

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów