Scythe: Digital Edition (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

83,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

W alternatywnej rzeczywistości w Europie 1920+ minęło już kilka lat od zakończenia Wielkiej Wojny, lecz popioły jeszcze nie wystygły, a wojna wchodzi w kolejny etap. W trakcie pierwszego konfliktu pojawiło się wiele niesamowitych machin zwanych Mechami. Stworzone przez “Fabrykę” - niezależne miasto-państwo, które stało się przedmiotem pożądania wszystkich nacji. Te monstrualne wytwory wciąż przemierzają okrytą śniegiem Europę.

Zostań bohaterem jednej z pięciu frakcji - Imperium Saksonii, Chanatu Krymskiego, Związku Roswieckiego, Republiki Polanii lub Królestwa Północy - i spraw by stała się najbogatszym i najsilniejszym mocarstwem Europy w tych mrocznych czasach! By zapewnić swoim ludziom zwycięstwo będziesz musiał odkrywać i zdobywać nowe terytoria, rekrutować żołnierzy i umacniać swoje wojska budując ogromne i wzbudzające strach Mechy wojenne. Przeżyj jeszcze raz historię w fikcyjnej przeszłości pełnej mechanicznych silników i technologii, gdzie każdy wybór będzie istotny. Walcz z rozwagą, bo w Scythe wygrywa się dla swojego ludu i z jego pomocą.

Rozgrywka:

 • Balans: Każdy gracz zaczyna grę z innymi zasobami (energią, monetami, siłą w walce, popularnością…), w innej lokacji i z sekretnymi celami. Pozycje startowe są umotywowane specjalizacją i unikalnością każdej frakcji i zbilansowanym charakterem gry.
 • Strategia: Scythe oferuje graczom prawie całkowita kontrolę nad losem. Jedyne elementy losowe poza sekretnymi celami każdego z graczy to Karty Spotkań, które gracze pobierają podczas interakcji z mieszkańcami nowo zdobytych ziem. Walkę także rozgrywa się na podstawie wyboru, a nie szczęścia czy przypadku.
 • Rozwój Machiny: Gracze mogą ulepszać umiejętność budowania by stała się bardziej wydajna, tworzyć budowle by wzmocnić swoją pozycję na mapie, werbować nowych rekrutów, uruchamiać mechy by zniechęcić przeciwników do najazdów oraz poszerzać swoje granice by zdobywać więcej różnorodnych surowców. Ten aspekt sprawia, że podczas całej gry gracz ma poczucie rozwoju i rośnięcia w siłę. Kolejność w jakiej gracze rozwijają elementy swojej ekonomii sprawia, że każda rozgrywka jest unikalna, nawet jeśli zagra się kilkukrotnie tą samą frakcją.

Funkcjonalności:

 • Oficjalna adaptacja wielokrotnie nagradzanej gry planszowej
 • Gra strategiczna typu 4X (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate)
 • Mapa dostosowywana do potrzeb twojej strategii
 • Wybór specjalności dla unikalnych rozgrywek: Rolnicza, Industrialna, Inżynieryjna, Patriotyczna, Mechaniczna.
 • Graj sam przeciwko AI, z przyjaciółmi w Hotseat lub z przeciwnikami z całego świata w trybie Online
 • Unikalne, retro-futurystyczne ilustracje artystycznego geniusza Jakuba Różalskiego!

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

 1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
 2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
 3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
 4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
 5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów