Total War: Warhammer 2 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

100,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Total War: Warhammer 2 to druga już odsłona popularnej gry strategicznej w klimacie fantasy. W grze trafiamy do ponurego i pełnego przemocy świata Warhammera. W przeciwieństwie do poprzedniej części nie będziemy walczyć w Starym Świecie, ale udamy się na zachód i rozpętamy wojnę na czterech kontynentach zwanych Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie oraz Lustria. W walce będziemy mogli dołączyć do jednej z czterech grywalnych ras: elfów wysokiego rodu, mrocznych elfów, jaszczuroludzi oraz skavenów, czyli szczuroludzi. Na zwycięzcę czeka niesamowita nagroda, jaką jest kontrola nad Wielkim Wirem, wiszącym nad ojczyzną elfów - Ulthuanem.

W Total War: Warhammer 2 po raz kolejny dostaniemy charakterystyczny dla serii typ rozgrywki, czyli połączenie strategii turowej ze strategią czasu rzeczywistego. W trybie turowym przewodzimy daną rasą, przemieszczamy armie po polu bitwy, zarządzamy gospodarką i rozwijamy swoje posiadłości. Walki natomiast rozgrywane są w czasie rzeczywistym.

W grze znajdziemy zarówno najlepsze mechaniki znane z poprzednich części Total War, ale również sporo nowości. Do dyspozycji otrzymamy przede wszystkim nowe rasy, umiejętności bohaterów i jednostki, a także całkowicie zmienioną główną kampanię.

Sega

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Zobacz także

Total War: Rome II Emperor...

Cena 87,99 zł
Gra komputerowa pt.: Total War: Rome II to powszechnie znana i lubiana gra z gatunku strategii. Łączy w sobie podwójną dawkę rozrywki, ponieważ...

Total War: ATTILA (PC)...

Cena 62,00 zł
Kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii na PC, łączącej strategię turową z taktyką w czasie rzeczywistym, Total War: ATTILA przenosi graczy...

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów