Two Point Hospital (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

150,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Projektuj funkcjonalne szpitale, lecz najdziwniejsze choroby i zarządzaj humorzastym personelem, tworząc prężnie rozwijającą się sieć placówek medycznych w całym Two Point.

Zaprojektuj własny szpital 

Zbuduj szpital wyposażony w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, a następnie urządź go zgodnie z własnym gustem, w końcu to ty tu rządzisz! 

Lecz pacjentów

Czyżby chwilowa pomroczność jasna? To dopiero początek! Choroby, na które cierpią mieszkańcy Two Point, zdecydowanie nie pomieszczą ci się w głowie. Zadowolony pacjent to gwarancja zysku – i o to właśnie chodzi. Pacjentów nie wystarczy wyleczyć, trzeba ich jeszcze dobrze nakarmić i zafundować im kawałek porządnej rozrywki, ale jeśli staniesz na wysokości zadania, z chęcią polecą cię swoim znajomym. A przecież wiadomo, że pieniądze nie spadają z nieba.

Zarządzaj personelem

Zatrudniaj pracowników, radź sobie z ich wymaganiami i humorami. Żeby mieć pewność, że twój zespół poradzi sobie z każdym wyzwaniem, solidnie przeszkól najbardziej utalentowanych, a słabeuszom podziękuj za współpracę.

Rozwijaj swoją organizację

Otwieraj placówki medyczne w całym Two Point. Prowadź badania laboratoryjne i twórz innowacyjne metody leczenia, aby pokonać konkurencję.

Współpracuj i rywalizuj ze znajomymi

Kiedy już twoje medyczne imperium podporządkuje sobie cały świat, dołącz do społeczności Two Point i wraz z innymi graczami prowadź projekty badawcze lub prezentuj swoje niedoścignione umiejętności podczas wyzwań w trybie wieloosobowym. 

Premiera w 2018 r.! Bądź na bieżąco – śledź nasz kanał na YouTube oraz nasze profile na Facebooku i Twitterze, by zawsze wiedzieć więcej niż inni! 

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów