Europa Universalis IV (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

60,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Paradox Interactive wyrobił sobie markę jednego z najlepszych twórców gier strategicznych na rynku. Europa Universalis to jedna z ich najbardziej błyskotliwych serii. Europa Universalis IV to kolejna część, która pozwala graczom na wcielenie się w jednego ze światowych, historycznych władców.

Rozgrywka w głównej kampanii trwa ponad 400 lat i zaczyna się niedługo przed okresem kolonialnym. Zadaniem gracza jest poprowadzenie swojego państwa do wielkości, co może uczynić na wiele sposobów. Są nimi: podbój, dyplomacja, handel czy rozwój gospodarczy. Do dobrobytu mogą prowadzić zarówno dobre stosunki z sąsiadami, jak i ich aneksja.

W kampaniach można spotkać łącznie ponad 4000 nazwisk historycznych władców. Zarówno mapa, jak i ukształtowanie terenu zostały szczegółowo odwzorowane. Granice państw zostały oddane z dbałością o realia tamtych czasów. Na rozgrywkę mają także wpływ najważniejsze wydarzenia historyczne, które rzeczywiście miały miejsce.

Starcia wojsk odbywają się automatycznie, a ich wynik zależny jest od wielu czynników. Armiom można przydzielać dowódców, którzy mają wpływ na ich statystyki. Jednostki można przewozić przez ocean po odblokowaniu odpowiednich technologii oraz wybudowaniu lepszych okrętów.

Rozgrywka odbywa się na mapie świata, a kamera została przedstawiona w rzucie izometrycznym. Gra jest dopracowana graficznie, a czas umila klimatyczna muzyka oddająca ducha zamierzchłych dziejów. Europa Universalis IV to pełnowartościowa produkcja, którą można wzbogacić wieloma ciekawymi dodatkami. Między innymi, przy pomocy jednego z nich, da się importować zapis z Crusader Kings II i kontynuować rozpoczętą wcześniej kampanię.

Paradox

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów