Sid Meier's Civilization VI (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

67,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Sid Meier's Civilization VI to kolejna odsłona popularnej gry strategicznej stworzona przez studio Firaxis Games. Głównym celem jest rozwijanie własnej cywilizacji, by zyskać dominację nad światem. Sukces można osiągnąć poprzez działania militarne, dyplomację, rozwój nauki i kultury, a także poprzez dominację religijną, co zapewnia różnorodne doznania zależnie od przyjętego scenariusza. 

Szósta część wprowadza nowe możliwości, które stanowią urozmaicenie dla graczy, którzy doskonale znają poprzednie edycje, a jednocześnie nie stawia żadnych barier osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą serią. Nowy sposób budowy miast zapewnia wiele bonusów, które pomogą w rozwijaniu wybranej strategii, a zmiany dotyczące prowadzenia konfliktów zbrojnych sprawią, że walka będzie bardziej emocjonująca niż kiedykolwiek wcześniej.

Na fanów zwycięstwa naukowego również czekają ciekawe urozmaicenia w postaci dodatkowych projektów, których wykonanie umożliwi szybszy i bardziej efektywny rozwój. Należy jednak zachować czujność, ponieważ przeciwnicy stają się coraz bardziej nieprzewidywalni. Decyzje o sojuszach i wojnach trzeba podejmować z rozwagą, bo to właśnie interakcje z innymi państwami są kluczem do sukcesu, lub też szybką drogą do porażki. Tylko najlepszym strategom uda się zdobyć dominację nad całym światem!

2K Games

Opis

Platforma
Steam

Zobacz także

Sid Meier's Civilization...

Cena 68,99 zł
Civilization VI to gra umożliwiająca budowę własnego imperium, które przetrwa próbę czasu. Dodatek Rise and Fall to nowe wybory, strategie i...

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów