Cities: Skylines Deluxe Edition (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

50,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Cities Skylines to gra komputerowa strategiczno-ekonomiczna producenta Colossal Order Ltd. Gra jest przeznaczona dla jednego gracza, a jej cel to zbudowanie i utrzymanie miasta. Swoją premierę miała w 2015 roku i od tego momentu cieszy się niesłabnącą popularnością. Do tej pory jest to jedna z topowych gier przedstawiających symulację prawdziwego miasta.

Popełnione przez konkurencję błędy zostały w Cities Skylines skutecznie udoskonalone. Do użytku gracza zostaje oddana plansza 32 metrów kwadratowych powierzchni, na której może stworzyć swoje wymarzone miasto. Jako burmistrz musi nie tylko budować nowe domy, bloki i obiekty użytku publicznego, ale także zatroszczyć się o dopływ wody i prądu. Rozwiązać należy take problemy ruchu ulicznego. Bardzo szczegółowy system transportu, wyposażony zarówno w autobusy i tramwaje, jak i statki i samoloty, pozwoli poczuć się jak w realnym świecie. Powiększając swoje posiadłości i wypełniając misje, dostaje się dostęp do zakupu kolejnych terenów, a także coraz to nowych budowli.

Cities Skylines oferuje wiele godzin fantastycznej rozrywki, ale także uczy myślenia strategicznego. Pokazuje graczom podstawy ekonomii i zarządzania prawdziwym miastem. To wspaniała gra symulacyjna dla każdego!

Paradox

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów