SpellForce 3 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

102,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

SpellForce to połączenie gatunków strategii czasu rzeczywistego i RPG. W SpellForce 3 gracze odbywają podróż do korzeni serii i zanurzają się w rozdarty wojną świat Eo, by wziąć udział w wydarzeniach prowadzących do katastrofy, która miała miejsce przed akcją pierwszej i drugiej części gry. Sprawuj dowództwo nad oddziałami, wyposażaj i rozwijaj drużynę bohaterów, wzmacniaj armię, podbijaj kluczowe tereny, by poszerzać swoje terytorium, i bierz udział w przełomowych wydarzeniach, które doprowadzą do rytuału konwokacji.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Połączenie RPG i strategii: Niepowtarzalny sposób rozgrywki łączący klasyczne gatunki strategii i RPG.
 • Elementy strategii: Zarządzanie w skali makro (ogólnie pojęta strategia, zajmowanie terenu, zarządzanie dużymi grupami jednostek).
 • Elementy RPG: Zarządzanie drużyną bohaterów (umiejętności WSZYSTKICH postaci w drużynie mają przypisane skróty klawiszowe) w czasie bitew.
 • Tworzenie i personalizacja: Zbierz drużynę bohaterów i wybieraj pomiędzy licznymi kombinacjami bogatych zestawów umiejętności.
 • Wzmacnianie armii i dowodzenie nią: Przygotuj oddziały i stocz bitwę wszech czasów. Korzystaj z szeregu możliwości strategicznych (takich jak ukształtowanie terenu, formacje oddziałów, widoczność czy zwiadowcy), których nie powstydziłby się Sun Zi.
 • Niezwykła historia: Poznaj złożoną i wciągającą historię poprzedzającą wydarzenia, które doprowadziły do przełomowego rytuału konwokacji.
 • Różnorodny świat: Odkryj barwny świat Eo wraz z jego licznymi intrygami, tajemnicamii skarbami.
 • Obszerna kampania dla jednego gracza: Ponad 30 godzin rozgrywki, a nawet więcej, jeśli odkryjesz wszystkie sekrety, które studio Grimlore ukryło w świecie gry.
 • Tryb wieloosobowy: Rozbudowany tryb wieloosobowy z różnymi stylami rozgrywki. Graj we współpracy z innymi graczami albo staw im czoło w bitwach.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

 1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
 2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
 3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
 4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
 5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów