Into the breach (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

40,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Into the Breach to turowa gra strategiczna w trybie pojedynczego gracza, stworzona w 2018 roku przez studio Subset Games, które sześć lat wcześniej zadebiutowało popularną grą FTL: Flaster Than Light. W wizji przyszłego świata gracz wciela się w dowódcę oddziałów mechów mając za zadanie powstrzymać armię gigantycznych owadów atakujących ludzkość. Głównym celem działań jest zniszczenie podziemnego gniazda obcych nim insekty zaleją i zniszczą cały świat!  

Przeplatana dialogami opowiadanej historii akcja rozgrywa się na losowo generowanych dwuwymiarowych planszach ułożonych z 64 kwadratowych pól, na których toczy się walka. Oprócz zmagań z wrogiem gracz musi bronić cywilnych zabudowań, aby nie stracić systemów obronnych. Grafika została zachowana w popularnym stylu pixel-art.

Ta wymagająca gra taktyczna dzięki odblokowywanym kolejno jednostkom w czasie trwania rozgrywek pozwala na tworzenie setek kombinacji pomagających w walce z robakami, a tym samym zapewnia świetną zabawę na długie godziny!

Opis

Platforma
Steam

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów