Total War: Rome II Emperor Edition (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

62,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Total War: Rome II to powszechnie znana i lubiana gra z gatunku strategii. Łączy w sobie podwójną dawkę rozrywki, ponieważ pozwala na prowadzenie rozgrywek turowych oraz tych w czasie rzeczywistym. Rozgrywki można prowadzić zarówno w trybie jednoosobowym, jak i wieloosobowym. Grę opracował brytyjski producent The Creative Assembly, natomiast japońska SEGA wydała ją 3 września 2013 r. Z kolei polskim dystrybutorem Rome II jest firma Cenega Poland.

Seria Total War to gry strategiczne. W Rome II gracz przenosi się do czasów starożytnego Rzymu. Gra polega na wyborze jednej spośród ośmiu frakcji wojennych: Rzymu, Egiptu, Kartaginy, Macedonii, Icenów, Partów, Swebów czy Arwernów, by prowadzić kampanie wojenne przeciwko pozostałym 117 frakcjom. Z pewnością dostarczy wielu godzin emocji i pozwoli na odkrycie nowych, dotąd nieeksplorowanych terenów. Celem Rome II jest podbicie jak największej liczby starożytnych krain.

Przebieg gry opiera się na dwóch płaszczyznach. Pierwsza to tradycyjne prowadzenie spraw państwowych m.in. poprzez rozwój gospodarki czy misje dyplomatyczne i ogólne administrowanie podległą prowincją. Druga płaszczyzna to dowodzenie potyczkami i bitwami, które są kluczową częścią gry.

W porównaniu do poprzedniej części, wprowadzono kilka nowości w kwestii bitew. Przede wszystkim ułatwiono manewrowanie wojskami podczas potyczki poprzez dodanie nowego widoku kamery, który umożliwia znaczne przybliżenie do poszczególnych jednostek (ikon). Ponadto rozszerzono zdolności bojowe – można jednocześnie dowodzić siłami lądowymi oraz morskimi w czasie jednej bitwy.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Zobacz także

Total War: ATTILA (PC)...

Cena 44,99 zł
Kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii na PC, łączącej strategię turową z taktyką w czasie rzeczywistym, Total War: ATTILA przenosi graczy...

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów