When Ski Lifts Go Wrong (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

29,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Stworzona przez niezależne studio Huge Calf, gra logiczna, w której możemy wcielić się w konstruktora wyciągów narciarskich, mostów oraz skoczni. Początkowo proste zadania, wraz z rozwojem rozgrywki stają się coraz bardziej złożone i skomplikowane. When Ski Lifts Go Wrong jest grą typu single player.

Fabuła produkcji jest prosta. Po jej uruchomieniu zostajemy zapoznani z prostymi zasadami panującymi w świecie przedstawionym. Na naszej drodze konstruktora i budowniczego napotkamy wiele trudności: ograniczony budżet, nieprzyjazny teren i inne. When Ski Lifts Go Wrong pozwala nam bawić się w trybie kampanii oraz edytorze poziomów. Stworzone przez nas poziomy udostępniać możemy online innym graczom, jak i przeglądać ich własne kreacje. W trakcie rozgrywki czeka na nas wiele zadań - przygodę zaczynamy na mapie małych rozmiarów, lecz wystarczająco zróżnicowanej (wzniesienia, drzewa, spady), aby utrudnić nam wykonywanie poszczególnych zadań. Tworzenie od podstaw wyciągów nie jest, wbrew pozorom, prostym działaniem. W trakcie budowy pamiętać musimy o wielu elementach, jak: wytrzymałość, odległość wyciągu od skał czy drzew, kąt nachylenia). Gra wymaga od użytkownika zaangażowania sporych pokładów logicznego myślenia, choć ciężko uświadczyć w niej zniechęcające nas do dalszego działania przestoje. 

 

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 12 produktów