Football Manager 2019 (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

97,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Football Manager 2019 to kolejna odsłona gry przeznaczona dla fanów piłki nożnej, którzy chcą się wcielić w rolę menedżera jednego z najpotężniejszych klubów na świecie. Objąć można także swoją ulubioną reprezentację i poprowadzić ją do międzynarodowych sukcesów. Gracz odpowiada w trakcie rozgrywki praktycznie za wszystkie aspekty funkcjonowania klubu piłkarskiego: przeprowadza transfery, podpisuje kontrakty, zatrudnia fizjoterapeutów, itd. Dba też o rozwijanie zespołów juniorskich, aby mieć pożytek z młodych zawodników w przyszłości.

Nowością w grze jest rozbudowany panel treningowy. Poza tym można jeszcze lepiej zarządzać taktyką w swoim zespole. Wprowadzono też dwie ciekawe innowacje, jakimi są system VAR oraz technologia goal line. Od tej pory nie będzie żadnych problemów z rozstrzyganiem spornych sytuacji przy podyktowanych karnych lub nieuznanych bramkach. 

Gra posiada bardzo atrakcyjną grafikę, dzięki której można śledzić poczynania swoich zawodników na boisku. W trakcie meczu można przeprowadzać z nimi rozmowy motywacyjne, tak aby końcowy wynik był dla gracza zadowalający, z czego ucieszy się również zarząd oraz kibice. 

Sega

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 12 produktów