Fallout 4 Edycja Gry Roku (GOTY) (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

73,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Fallout 4 to fabularna gra akcji osadzona w XXIII wiecznej Nowej Anglii 200 lat po wojnie nuklearnej, która całkowicie zmieniła oblicze świata. Kolejna odsłona nagradzanej serii rozwija formułę poprzedniczek i dodaje wiele nowych funkcji. Powraca możliwość prowadzenia rozgrywki z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby, system dialogów oparty na posiadanych przez bohatera umiejętnościach, rozbudowany system zadawania obrażeń czy mające wiele opcji wyboru zadania, które często wymuszać będą podejmowanie decyzji na podstawie własnej moralności.

Po stworzeniu swojej własnej postaci w zaawansowanym kreatorze możesz wkroczyć w nieznany sobie świat bezgranicznych pustkowi, niebezpiecznych mutantów, zapadających w pamięć osobliwości i wiele więcej! W grze na każdym kroku czekają na Ciebie najróżniejsze zadania, interesujące postacie czy zapomniane już przez ludzkość budowle i urządzenia. Zbieraj i modyfikuj broń, zawieraj liczne sojusze, handluj i rozwijaj swoją postać. Sprzymierz się ze starającymi się przetrwać w tym nieprzyjaznym człowiekowi świecie frakcjami lub załóż swoją własną osadę! Świat stoi przed Tobą otworem i tylko Ty decydujesz, jak potoczy się Twoja przygoda!

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów