Slay the Spire (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

41,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Slay the Spire jest przykładem gry z pogranicza gatunków. W tym przypadku mamy do czynienia z klasycznym miksem karcianki oraz cRPG. Produkcja została stworzona przez niezależne amerykańskie studio Mega Crit i mimo jego niezbyt dużej popularności przyciąga do siebie precyzyjnym wykonaniem oraz interesującą rozgrywką. 

Fabuła nie pełni tutaj roli prowadzącej, można wręcz powiedzieć, iż zostaje zepchnięta na dalszy plan. Naszym podstawowym zadaniem jest wdrapanie się na szczyt wieży, lecz wyzwanie to nie jest wcale takie proste, gdyż w dotarciu do celu przeszkadzać nam będzie pokaźne grono przeciwników. Slay the Spire urzeka warstwą wizualną - kreskówkowy klimat oraz dwuwymiarowa grafika stanowią o oryginalności produkcji. Przechodząc do mechaniki, produkcja oparta jest na klasycznym systemie turowym w walce. Nasz bohater wyposażony jest w wiele zdolności bojowych, które wraz z podstępem w rozgrywce może poszerzać i łączyć je w zjawiskowe kombinacje uderzeń (Slay the Spire udostępnia ponad 200 kart z atakami). Niezmiernie istotnym faktem jest to, iż śmierć bohatera jest permanentna - za każdym razem, gdy protagonista zginie, zmuszeni jesteśmy zacząć od nowa. Sama wieża za każdym razem zmienia też i swoją formę, przez co czekają na nas inne i niespodziewane wyzwania. Tryb gry: single player.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów