• Wyprzedaż!

The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

14,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

The Elder Scrolls V: Skyrim to gra z gatunku RPG, która zadebiutowała na rynku pod koniec 2011 roku. Pomimo ponad 7 lat na karku produkcja jest jednak wciąż aktualna i przyciąga przed ekrany wielu graczy. Na uwagę zasługuje nietuzinkowa fabuła, rozbudowany, otwarty świat oraz system rozwoju postaci. W końcu nie bez powodu Skyrim cieszy się opinią najlepszej gry z gatunku RPG ostatniej dekady.

Gra została wydana 11 listopada 2011 przez studio Bethesda Game Studios na platformy Windows, Playstation 3 i XBOX 360. Stanowi piątą produkcję z serii The Elder Scrolls – kontynuację bestsellerowego Morrowinda i Obliviona. Gracz wciela się tu w rolę Smoczego Dziecięcia, wybrańca, który ma ocalić krainę przed ostatecznym zniszczeniem. Skyrim jest niezwykle rozbudowane, i choć pod względem grafiki nie dorównuje wielu późniejszym produkcjom RPG – chociażby popularnemu Wiedźminowi 3 czy wydanemu w 2018 God of War – wciąż cieszy się popularnością wśród fanów gatunku. Łącznie sprzedano ponad 30 milionów egzemplarzy gry na różne platformy, co jest godnym podziwu wynikiem.

Do gry The Elder Scrolls V: Skyrim wydano łącznie trzy płatne dodatki – Dawnguard, Hearthfire oraz Dragonborn, które oferują graczowi całkiem nową zawartość i zabawę na długie godziny.

Bethesda

Opis

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów