Diablo 3 (PC) Klucz Battle.net

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

83,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

To już trzecia odsłona legendarnego hack'n'slasha, na którą czekało wiele fanów serii. Blizzard postanowił nieco zmienić charakter rozgrywki, dlatego dodano kilka nowości, które są całkiem interesujące. Największym zaskoczeniem jest dodanie grafiki 3D do już znanego rzutu izometrycznego. Zmieniono również silnik gry oraz dodano opcję kooperacji, dzięki czemu możliwa jest interakcja PvP.

Dla naszej wygody dodany został pasek do szybkiego wyboru umiejętności oraz ulepszenie umiejętności przez runy. Cała akcja gry toczy się 20 lat po wydarzeniach z Diablo II. Baal oraz Mefisto zostali pokonaniu, ale Kamień Świata został zniszczony. Naszym celem będzie zdobycie Czarnego Kamienia Dusz, który pozwoli na uwięzienie wszystkich władców demonów w jednym ciele, co ułatwi ich unicestwienie.

Mamy możliwość grania jedną z 7 postaci: barbarzyńcą, nekromantą, szamanem, czarownikiem, mnichem, krzyżowcem, łowcą demonów. Każda z postaci ma swoje unikalne umiejętności, które ulepszamy w miarę rozwijania się rozgrywki. Zarówno budowanie postaci, jak i ulepszanie umiejętności zostało nieco zmodyfikowane, ale sposób prowadzenia fabuły pozostał niezmienny. Czeka nas wyjątkowo wciągająca rozgrywka i wiele potworów do pokonania.

Blizzard

Informacje o produkcie

Platforma
BATTLE.NET
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie Battle.net.

  1. Przejdź na stronę: http://www.battle.net/
  2. Zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta battle.net kliknij przycisk "Dodaj Grę"
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij aktywuj grę w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  6. Grę można pobrać wykorzystując Blizzard Downloader.
  7. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://eu.battle.net/support/pl/article/11263

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów