Fallout 76 (PC) Klucz Bethesda

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

82,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Fallout 76 jest popularną grą z serii gier RPG i online. Został opracowany przez Bethesda Game Studios.

Gracz ponownie gra w jednym z wielu schronów przeciwatomowych, które uratowało resztki ludzkości podczas Wielkiej Wojny Jądrowej, która rozpoczęła się i zakończyła w 2077. Historia zaczyna się w tytułowej Krypcie 76, położonej niedaleko Waszyngtonu.

Miejsce nie różni się zbytnio od innych takich schronów zbudowanych przez Vault-Tec, ale jego mieszkańcy realizują pierwotny plan korporacji - odbudowując Stany Zjednoczone 25 lat po katastrofie. Gracze wcielają się w role pionierów, którzy przemierzają pustkowia, szukając miejsc, w których ludzkość ponownie mogłaby się osiedlić.

Fallout 76 to gra w pełni skupiona na rozgrywce online. Oznacza to, że wiele postaci, z którymi się spotykasz są kontrolowane przez innych graczy. Podczas samotnej podróży po pustkowiach , możesz natknąć się na wrogiego gracza, który chce cię obrabować. Jednak nie każdy chce, abyś umarł, a przypadkowe spotkanie może być początkiem długotrwałej współpracy.

Świat gry jest cztery razy większy niż w Falloucie 4. Został podzielony na sześć różnych regionów, z różnymi stylami i typami zadań. W Zachodniej Wirginii ukryto wiele podziemnych silosów broni nuklearnej, a kiedy zdobędziesz odpowiednie kody, możesz wysłać bombę nuklearną w dowolne miejsce na mapie, aby zmienić ją drastycznie i znaleźć rzadkie zasoby.

Bethesda

Opis

Platforma
Bethesda

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów