Fallout 76 (PC) Klucz Bethesda

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

107,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Fallout 76 jest popularną grą z serii gier RPG i online. Został opracowany przez Bethesda Game Studios.

Gracz ponownie gra w jednym z wielu schronów przeciwatomowych, które uratowało resztki ludzkości podczas Wielkiej Wojny Jądrowej, która rozpoczęła się i zakończyła w 2077. Historia zaczyna się w tytułowej Krypcie 76, położonej niedaleko Waszyngtonu.

Miejsce nie różni się zbytnio od innych takich schronów zbudowanych przez Vault-Tec, ale jego mieszkańcy realizują pierwotny plan korporacji - odbudowując Stany Zjednoczone 25 lat po katastrofie. Gracze wcielają się w role pionierów, którzy przemierzają pustkowia, szukając miejsc, w których ludzkość ponownie mogłaby się osiedlić.

Fallout 76 to gra w pełni skupiona na rozgrywce online. Oznacza to, że wiele postaci, z którymi się spotykasz są kontrolowane przez innych graczy. Podczas samotnej podróży po pustkowiach , możesz natknąć się na wrogiego gracza, który chce cię obrabować. Jednak nie każdy chce, abyś umarł, a przypadkowe spotkanie może być początkiem długotrwałej współpracy.

Świat gry jest cztery razy większy niż w Falloucie 4. Został podzielony na sześć różnych regionów, z różnymi stylami i typami zadań. W Zachodniej Wirginii ukryto wiele podziemnych silosów broni nuklearnej, a kiedy zdobędziesz odpowiednie kody, możesz wysłać bombę nuklearną w dowolne miejsce na mapie, aby zmienić ją drastycznie i znaleźć rzadkie zasoby.

Bethesda

Informacje o produkcie

Platforma
Bethesda
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie Battle.net.

  1. Przejdź na stronę: https://bethesda.net/en/dashboard i pobierz Bethesda Launcher
  2. Zainstaluj go i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta bethesda kliknij przycisk "Redeem Code" (Zrealizuj Kod)
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij aktywuj grę w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  6. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://bethesda.net/pl/dashboard?cogs_modal=redeem-code

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów