World of Warcraft: Battle for Azeroth (PC) Klucz Battle.net

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

173,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Ten ogromny świat czeka na ciebie!

Pisane są ci wielkie czyny. Niezwykłe przygody. Kto wie, może nawet wieczna chwała. Będziesz bez strachu uderzać na wrogów. Żyć pełnią życia. Wędrować u boku nieoczekiwanych towarzyszy broni. Doświadczysz niemożliwego. Wkrocz do World of Warcraft i dołącz do milionów potężnych bohaterów w sieciowej krainie magii, mitów i bezgranicznej przygody. Czeka Cię ogrom wrażeń. Dołącz do nas. 

 

Stwórz swojego bohatera:

- stwórz własnego, wyjątkowego bohatera wybierając spośród trzynastu ras i dziesięciu klas postaci, a następnie zyskaj niesamowitą moc walcząc ze złem i zdobądź najwspanialsze nagrodzy w całej krainie.

Zawieraj potężne sojusze:

- Graj w pojedynkę lub połącz siły z resztą bohaterów i przemierzaj rozległe, pooranne wojennymi bliznami krajobrazy ogarniętego pożogą świata.

Wykonuj niezwykłe zadania: 

- Czekają na Ciebie tysiące zadań, a ich liczba stale rośnie. Zmierz się z Illidanem  Zdrajcą, rozbij nieumarłe armie Króla Licza.

Wkrocz do nieustannie zmieniającego się świata Azeroth: 

- Gra World of Warcraft jest stale wzbogacona o nowe, fantastyczne przygody, bajeczne krainy oraz groźnych przeciwników. Jeśli chcesz na chwilę odpocząć od wojennej zawieruchy, możesz zasiąść przy biesiadnym stole podczas jednego z organizowanyc sezonowo jarmarków i festiwali.

Stań do walki z innymi graczami

- Przechl szalę zwycięstwa w wojnie między Hordą a Przymierzem - frakcjami, które zmagają się o włądzę nad całym Azeroth. Odkryj swe imię chwałą w boju - od arem, poprzez pola bitew, aż do rozległych stref PvP i potyczek w otwartym świecie - wszędzie walczyć możesz o sławę bohatera!

Walcz aż do 100 poziomu:

- Wespnij się na nowe szczyty potęgi i odkryj tajemnice Nefrytowego Lasu, oprzyj się wrzącym wyziewom Gorgrondu i dotrzyj do dżungli Tanaan, by zmierzyć się z najwyższym lordem Kazzakiem.

Informacje o produkcie

Platforma
BATTLE.NET
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie Battle.net.

  1. Przejdź na stronę: http://www.battle.net/
  2. Zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta battle.net kliknij przycisk "Dodaj Grę"
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij aktywuj grę w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
  6. Grę można pobrać wykorzystując Blizzard Downloader.
  7. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://eu.battle.net/support/pl/article/11263

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów