Gothic Universe Edition (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

29,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Gothic to bardzo znana w Polsce seria, która w wielu kręgach urosła wręcz do rangi kultowej. Jej twórcami jest niemiecki zespół Piranha Bytes. Pierwsza część wydana została w marcu 2001 roku. Opowiada ona o przygodach bezimiennego bohatera, skazanego na pobyt w odosobnionej kolonii karnej, zwaną Górniczą Doliną. Dalsze części gry nadal koncentrują się na jego losach.

Elementem charakterystycznym dla serii Gothic jest olbrzymia swoboda działania oraz interesujący, otwarty świat. Żyje on swoim życiem, nie czekając na przybycie gracza, dziejąc się równolegle do jego poczynań. Fabuła wyróżnia się na tle innych gier RPG wydanych w podobnym okresie. 

Rozgrywkę obserwujemy za pomocą kamery umieszczonej nad plecami bohatera. Przeciwko nam stanąć mogą gobliny, ludzie, a nawet... smoki. Walka odbywa się przy pomocy miecza, łuków i kusz. W późniejszych fazach możliwe jest  nauczenie się magicznych zaklęć. 

Premiera drugiej części gry miała miejsce w 2002 roku. Kilka miesięcy później światło dzienne ujrzał dodatek, zwany Nocą Kruka. Trzecia część cyklu (2006) nie odniosła tak spektakularnego sukcesu jak pierwsze dwie, nadal jednak dysponowała pokaźnym gronem oddanych fanów. W wyniku zmian licencyjnych, za czwartą część serii Gothic odpowiada studio Spellbound Entertainment. 

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów