Sunset Overdrive (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

78,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Sunset Overdrive to trzecioosobowy, utrzymany w post-apokaliptycznym klimacie FPS, wydany na dwie platformy: PC i XONE. Za produkcję odpowiada amerykański producent Insomniac Games. Akcja gry toczy się w 2027 roku w tytułowym mieście Sunset City. W wyniku wypicia nowo wypuszczonego na rynek napoju energetycznego większość mieszkańców zamienia się w mutanty. Gracz wciela się w sprzątacza, jednego z niewielu, który nie wypił skażonego trunku. Jego zadaniem jest walka z potworami.

Gra pod względem wizualnym prezentuje się dobrze, producenci postawili na barwną grafikę w komiksowym stylu. Sama rozgrywka ma miejsce w dużym, otwartym świecie. Do naszej dyspozycji producenci oddają szeroką gamę broni: od konwencjonalnych pistoletów, poprzez kwas i dynamit, aż do fajerwerków. Co więcej, gra nagradza nas za kreatywność. Nietypowe sposoby wykańczania wrogów oraz nietypowe ewolucje, zapewnią nam dodatkowe profity, umożliwiające skorzystanie z rozmaitych udogodnień czy broni. Lewitacja czy błyskawice z nieba raniące oponentów - to tylko niektóre spośród tzw. Amps'ów. Strzelanka, mimo że została wydana przede wszystkim z myślą o rywalizacji online, uwzględniającym kooperację między graczami, zawiera też możliwość gry tylko dla jednej osoby.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów