Steel Rats (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

4,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Zostań członkiem Stalowych Szczurów, gangu motocyklowego, broiącego swego miasta przed atakującą go armią wrogich maszyn – Złombotów. Doświadcz demolki przy pełnej prędkości i ryku silnika w starciu z hordami wrogów – przełączaj się między 4 postaciami i korzystaj z potężnego ziejącego ogniem i wyposażonego w piłę tarczową motocykla. 

Przemierzaj retrofuturystyczny świat „Steel Rats™”, alternatywną wersję USA z lat 40. XX wieku. Dosiądź swojego warczącego wierzchowca i uratuj Coastal City przed nacierającą hordą Złombotów. Twój motocykl, jeżdżący w pionie i poziomie, po dachach i w pełnych przeciwników tunelach, to broń zaprojektowana, by miażdżyć wroga z gracją i finezją.

Cechy gry

Jedź, strzelaj i wykonuj szaleńcze tricki – potrójna rozrywka w jednym pakiecie!

A teraz pora na coś czego jeszcze nie widziałeś! „Steel Rats™” łączy w nowatorski sposób różne rodzaje rozgrywki: kaskaderskie popisy w 2,5D, platformówkową precyzję i szaleńcze walki oraz wyścigowe emocje.

Zasuwaj i niszcz!

Twój motocykl to broń w zmaganiach z hordą wrogo nastawionych Złombotów. Walcz w zwarciu i popisuj się zabójczą strzelecką precyzją, używając arsenału: pił tarczowych na kołach, wyrzutni harpunów i miotających ogień rur wydechowych. Jesteśmy pewni, że znajdziesz kilka soczystych sposobów na wykorzystanie tych narzędzi do siania zniszczenia wśród przeciwników.

Gnaj w wielkim stylu

Do perfekcji opanuj sterowanie motocyklem – stworzone w oparciu o realistyczny system fizyki – by wykonywać sztuczki kaskaderskie i ze stylem niszczyć Złomboty, używając różnych umiejętności specjalnych i arsenału broni. Dokonuj destrukcji z finezją: wjeżdżaj na ściany, odbijaj się od budynków i miażdż wrogów wjeżdżając w nich z impetem po serii karkołomnych tricków i motocyklowych ewolucji.

Pędź i odkrywaj!

Odkryj sekrety jakie kryje Coastal City i poznaj tajemnicę stojącą za inwazją Złombotów. Eksploruj każdy poziom, znajdź wszystkie znajdźki, odblokuj nowe częsci miasta i zdominuj tablice z wynikami.

Poznaj gang!

Wybierz, którym z czterech członków Stalowych Szczurów chcesz grać, i przełączaj się między nimi w dowolnym momencie. Każda postać ma wyjątkową dla siebie umiejętność oraz broń zamontowaną na swoim wyjątkowym motocyklu, co pozwala na satysfakcjonującą demolkę w szeregach Złombotów.

Twardziel-motocyklista z Bostonu. Dumny przywódca Stalowych Szczurów, który nie zawaha się wjechać swoją opancerzoną maszyną w sam środek walki. 

Pochodząca z Brazylii, wychowana na ulicach Coastal City. Uwielbia się ścigać i zostawiać przeciwników za plecami, skąpanych w morzu ognia. 

Nastolatek, Amerykanin japońskiego pochodzenia, geniusz. Wspaniały mechanik i niesamowity wynalazca.

Długoletni członek niemieckiego wędrownego cyrku kaskaderskiego. Szaleniec, który lubi życie (i jazdę) na krawędzi.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

  1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
  2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
  3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
  4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
  5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów