Mordhau (PC) Klucz Steam

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

955,00 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

MORDHAU to średniowieczna gra akcji widziana z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Dołącz do chaotycznego pola bitwy wraz z 64 graczami jako najemnik w fikcyjnym, lecz realistycznym świecie. W tej grze doświadczysz brutalnej i satysfakcjonującej walki w zwarciu, która sprawi, że zawsze będziesz wracać po więcej.

Kluczowe Funkcje:

 • Ogromne bitwy: Od potyczek na małą skalę do 64 osobowych bijatyk w trybach gry takich jak: "Frontline" i "Battle Royale".
 • Tryb współpracy oraz Offline: Walcz z przyjaciółmi przeciwko hordom przeciwników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, lub ćwicz swoje umiejętności w trybie pozasieciowym.
 • Walcz w zwarciu i walce dystansowej: Uzyskaj kompletną kontrolę nad swoją postacią i rozwijaj swój unikalny styl walki.
 • Szeroka personalizacja postaci: Wyrzeźbij twarz, stwórz broń z dostępnych części i wybierz
 • indywidualne elementy zbroi, aby stworzyć idealnego wojownika.
 • Rozbudowany arsenał broni i ekwipunku: Walcz z przeciwnikami wielkim mieczem, zasyp ich strzałami, lub zbuduj fortyfikacje dla swojej drużyny.
 • Wybierz swoje pole bitwy: Doświadczaj szarży kawalerii, walcz na drabinach i obsługuj machiny oblężnicze, takie jak katapulta i balista.
 • Krwawa, intuicyjna walka: Poczuj wpływ każdego ciosu, siej kompletne spustoszenie oraz odcinaj głowy i kończyny swoim przeciwnikom. (Krew i brutalne efekty są opcjonalne)
 • Wiarygodne potyczki: MORDHAU to gra w której walki są wiarygodne, starając się zachować równowagę między przyjemną rozgrywką a realizmem.

Informacje o produkcie

Platforma
Steam
Język Polski
NIE

Instrukcja aktywacji na platformie steam.

 1. Przejdź na stronę: http://store.steampowered.com/ i pobierz klient steam https://store.steampowered.com/about/
 2. Zainstaluj aplikację Steam i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
 3. Będąc zalogowanym do swojego konta steam kliknij w górne menu "Gry", a następnie z listy rozwijalnej wybierz "Aktywuj produkt na Steam...".
 4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij dalej w celu aktywacji gry.
 5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów