Rage 2 (PC) Klucz Bethesda

Zakupiony klucz otrzymujesz natychmiast po zakupie!

158,99 zł
Brutto
Ilość

Bezpłatna gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku problemów z aktywacją

Zanurz się w dystopijnej rzeczywistości pozbawionej społeczeństwa, prawa i porządku. W pracy nad RAGE 2 siły połączyły dwa słynne zespoły – Avalanche Studios, skupiające mistrzów szalonych otwartych światów, oraz id Software, czyli studio twórców pierwszoosobowych strzelanin – a owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzezi, w którym możesz udać się, dokąd tylko chcesz, strzelać, do czego tylko chcesz, i wysadzić w powietrze wszystko, co się napatoczy.

Uderzenie asteroidy unicestwiło 80% ziemskiej populacji, a ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki. Grać będziesz jako Walker, ostatnia z postaci reprezentująca strażników pustkowia i zagrożenie dla Władzy. Pozbawiono cię domu i pozostawiono na pewną śmierć w świecie, gdzie czekają na ciebie niesamowite starcia pojazdów, pierwszoosobowa rozwałka na sterydach, przepełniony szaleństwem otwarty świat oraz zapalczywa walka o wolność i sprawiedliwość. Musisz przedrzeć się przez bezwzględne pustkowia, walcząc z żądnymi krwi gangami, by zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią zadanie ostatecznego ciosu opresyjnej Władzy.

Główne elementy:

 • WITAJ W SHOOTERZE Z OTWARTYM ŚWIATEM
  Shooterowy kunszt id Software i profesjonalizm Avalanche Studios w tworzeniu otwartych światów to wymarzone połączenie, którego owocem jest RAGE 2. To więcej niż shooter i więcej niż gra z otwartym światem – to shooter w otwartym świecie.
 • PUSTKOWIA CZEKAJĄ 
  W pogoni za Władzą przemierzysz płynnie rozległe i zróżnicowane obszary – od tętniących życiem dżungli i zdradzieckich bagien po spalone słońcem pustynie. Choć pustkowia są olbrzymie, w twoim arsenale nie zabraknie środków, dzięki którym podbijesz każdy ich centymetr.
 • GAZ DO DECHY
  Od monster trucków po wiatrakowce – czeka na ciebie bogaty wybór sprawdzonych, wytrzymałych pojazdów, w których przemierzysz bezdroża pustkowi. Możesz pokierować każdą maszyną w grze. 
 • OSTATNI STRAŻNIK
  Zadawaj ból, wykorzystując zabójcze narzędzia, które można ulepszać, niszczycielskie nanotrytowe moce oraz przester, czyli umiejętność przekraczania mechanicznych ograniczeń broni.
 • STRONNICTWA I WROGOWIE
  Walcz o kontrolę nad pustkowiami z wojowniczymi stronnictwami, które tworzy prawdziwa menażeria szaleńców, mutantów oraz żądnych krwi potworów."

Informacje o produkcie

Platforma
Bethesda
Język Polski
TAK

Instrukcja aktywacji na platformie Battle.net.

 1. Przejdź na stronę: https://bethesda.net/en/dashboard i pobierz Bethesda Launcher
 2. Zainstaluj go i zaloguj się na swoim koncie (stwórz jeśli nie posiadasz).
 3. Będąc zalogowanym do swojego konta bethesda kliknij przycisk "Redeem Code" (Zrealizuj Kod)
 4. Podaj kod produktu znajdujący się w zakładce "Moje Gry" w sklepie redgame.pl i kliknij aktywuj grę w celu aktywacji gry.
 5. Po aktywacji od razu będziesz miał możliwość zainstalowania gry i rozpoczęcia gry.
 6. Wicej informacji odnośnie aktywacji znajdziesz pod adresem https://bethesda.net/pl/dashboard?cogs_modal=redeem-code

Podobne produkty

Wybraliśmy dla Ciebie 16 produktów